Yılmaz: Konyaspora karşı iyi mücadele ettik
Kayseri Erciyesspor'un Teknik Direktörü Fikret Yılmaz ilk kez yan yana gelen takım için iyi bir mücadele gösterdiklerini söyledi
Kayseri Erciyesspor'un Teknik Direktörü Fikret Yılmaz ilk kez yan yana gelen takım için iyi bir mücadele gösterdiklerini söyledi. Fikret Yılmaz, Konyaspor gibi henüz geçen yıl süper ligten düşmüş bir ekiple oynadıklarını hatırlatarak, "Genç ve yeni bir ekibiz. Elimizden gelen çabayı göstermemize rağmen 1 puanla yetinmek zorunda kaldık. İlk dakikalar tutuklu kaldık ancak ilerleyen dakikalarda elimizden gelen çabayı gösterdik ancak Konyaspor iyi bir direnç gösterdi. ökhan Kaba, tam hazır olmadan iyi bir mücadele gösterdi kendisine ve tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum. İlk kez yan yana gelen takım için iyi bir mücadeleydi. Bundan sonraki maçlarda daha iyi bir Kayseri Erciyesspor izlettireceğimize inanıyorum. Konyaspor'a bundan sonraki müsabakalarında da başarılar diliyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.