TÜRFAD Konya Şubesi iftarda bir araya geldi
Kısa Adı TÜRFAD olan Türkiye Futbol Adamları Derneği Konya Şubesi yönetim kurulu, üyeler ve futbolun taban birliklerinin başkan ve yöneticileri ile bir araya gelerek iftar yaptılar
Kısa Adı TÜRFAD olan Türkiye Futbol Adamları Derneği Konya Şubesi yönetim kurulu, üyeler ve futbolun taban birliklerinin başkan ve yöneticileri ile bir araya gelerek iftar yaptılar.Konya Şubesi yönetim kurulunun organize ettiği iftar yemeğine yönetim ve denetim kurulu üyelerinin yanı sıra Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şube Başkanı Reçep Çınar, Türkiye Faal Futbol Hakem ve gözlemcileri Derneği Konya Şube Başkanı Bülent Koyuncu, Konya İl hakem Kurulu Başkanı Mustafa Düzkaya, basın mensupları ve derneğin üyeleri katıldı.Yemekte konuşan Şube Başkanı Dursun Seyis geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğine katılanlara teşekkür etti ve futbol camiasını bir araya getirmekten mutlu olduklarını söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.