TSYD’den Recep Konuk’a başsağlığı
TSYDden Recep Konuka başsağlığı
TSYD Konya Şubesi, önceki gün vefat eden Pankobirlik Genel Başkanı, Konya Şeker A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Şekerspor Onursal Başkanı Recep Konuk’un amcası, Alaaddin Konuk’un vefatı ile ilgili başsağlığı mesajı yayınlamıştır. TSYD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Başsağlığı mesajı şöyle: “Pankobirlik Genel Başkanı Sayın Recep Konuk’un Muhterem amcası Alaaddin Konuk’un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. 86 yaşın da vefat eden, Çumra eşrafından Alaaddin Konuk’a Allahtan Rahmet, Konuk ailesiyle yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.