Tokatspor'da kayyum ataması
Tokatspor Kulübü'nün Sulh Hukuk Mahkemesi'ne kayyum heyeti oluşturulması için başvurusunun eylül ayına bırakıldığı ileri sürüldü
Tokatspor Kulübü'nün Sulh Hukuk Mahkemesi'ne kayyum heyeti oluşturulması için başvurusunun eylül ayına bırakıldığı ileri sürüldü. Edinilen bilgiye göre, Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden Tokatspor Kulübü'nün olağan kongresinde ikinci kez çoğunluğu sağlayamadığı için kayyum heyeti oluşturulması adına Sulh Hukuk Mahkemesi'ne müracaat yolu açılmıştı. Bu anlamda Tokatspor Kulübü Yönetimi 21 Haziran'da istifa ederek kayyum heyeti oluşturulması için dilekçesini Sulh Hukuk Mahkemesi'ne ulaştırdı. Tokatspor Kulübü'ne Sulh Hukuk Mahkemesi'nce kayyum heyeti atamasının eylül ayına bırakıldığı yönünde bilgi geldiği öğrenildi. Öte yandan 19 Haziran 2011 tarih ve 1035 sayılı 2011 Yılı Adli Yargı Yaz Kararnamesi ile Tokat Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi Selahattin Şeyda'nın Edirne Hakimliğine tayininin çıktığı öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.