Seydişehirde trap atışları yapıldı
Seydişehir Avcılık ve Atıcılık Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Trap Atışları Seydişehir poligon alanında yapıldı
Seydişehir Avcılık ve Atıcılık Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Trap Atışları Seydişehir poligon alanında yapıldı. Yarışları Jandarma Komutanı Mehmet Oyanık, İlçe milli eğitim müdürü Necip Şan, Seydişehir Avcılık ve atıcılık kulüp başkanı Soner Güler olmak üzere çok sayıda izleyici yakından takip etti. Yarışlara Seydişehir, Konya, Huğlu, Beyşehir, Ankara, Eskişehir, Muğla, Fethiye, Burdur, Antalya, Aydın, Karaman bölgelerinden profesyonel sporcular katıldı. Atışlar sonucunda her kategorinin birincilerine Huğlu yapımı otomatik av tüfeği hediye edildi, ikinci, üçüncü gelenlere de çeşitli hediyeler verildi. Bölgesel atışlarda dereceye giren sporcular ise şöyle: Mahmut Şiirli (Antalya), Ramazan Öztürk (Eskişehir), Fevzi Dalagan (Antalya), Yöresel atışlarda: Soner Güler, Necmettin Çoban, Fuat Ercan.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.