Selçuklu Belediyespor transferde hareketlendi
2011-2012 futbol sezonunda bal liginde Konyayı temsil edecek olan Selçuklu Belediyespor transferde hareketli günler yaşıyor
2011-2012 futbol sezonunda bal liginde Konya’yı temsil edecek olan Selçuklu Belediyespor transferde hareketli günler yaşıyor. Mavi-Beyazlılar, transferde ilk adımı teknik heyette atarak takımın başına Recep Alken ve Alparslan Patlar’ı getirdi. Takımı geçtiğimiz yıl çalıştıran antrenör Zekeriya İğdeli de görevine devam edecek. İğdeli alt yapıdan sorumlu antrenör olarak görev yapacak. Mavi-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada tecrübeli bir teknik ekiple sezona hazırlanılacağı ve Bal Liginde Konya’nın en iyi şekilde temsil edileceği belirtildi. Bal liginde mücadele edecek takımın oluşturulması çalışmaların başladığı ifade edilirken, mevcut kadroya 5 ya da 6 oyuncunun takviye edileceği bildirildi. Mavi-Beyazlı yönetim tarafından yapılan açıklamada hafta içinde kulübün altyapısı için futbolcu seçiminin yapılacağı ve çalışmaların titizlikle gerçekleştirileceğinin altı çizildi. Yönetim açıklamasında ayrıca Kulübe desteğini esirgemeyen Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a da teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.