Selçuk Çebinin gözü üçüncü Şampiyonlukta
Grekoromende son iki yılın altın adamı Selçuk Çebi, gözünü üçüncü dünya şampiyonluğuna dikti
Grekoromende son iki yılın altın adamı Selçuk Çebi, gözünü üçüncü dünya şampiyonluğuna dikti. İstanbul’da 12-18 Eylül tarihleri arasında yapılacak Dünya Güreş Şampiyonası’nda üstü üste üçüncü defa altın madalya kazanmak için geceli gündüzlü çalışan milli güreşçimiz Selçuk Çebi, sitemize önemli açıklamalarda bulundu. Şampiyonanın İstanbul’da yapılacak olmasını hem avantaj hem dezavantaj olarak yorumlayan Çebi, avantajların ağır bastığını söyledi. Gerek kendisi gerek diğer güreşçi arkadaşlar üzerinde bu yüzden bir baskı oluştuğunu ve insanların büyük bir beklenti içine girdiğini, ifade eden Çebi, Türk halkının kendisine vereceği destekle İstanbul’da üçüncü dünya şampiyonluğunu yakalayacağına inandığını söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.