Samur güven tazeledi
Yeni sezon öncesi yapılan Futbol İl Temsilciliği seçimini tek aday olarak giren ve yıllardır bu görevi yürüten Hacı İbrahim Samur kazandı
Yeni sezon öncesi yapılan Futbol İl Temsilciliği seçimini tek aday olarak giren ve yıllardır bu görevi yürüten Hacı İbrahim Samur kazandı. Futbol İl Temsilcisi ve İl Tertip Komiteleri talimatlarına göre 2 yıl görev yapmak üzere Konya İl Futbol Temsilcisi seçimi ve 2011 – 2012 Futbol sezonu için Büyükler, Süper küme, 1. Küme, 2. Küme ve Alt yapı tertip komitesi seçimleri Cuma günü Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında yapıldı. Kulüp temsilcilerinin katılımı ile çoğunluk sağlanarak yapılan toplantıda iki yıl görev yapmak üzere Konya İl Futbol Temsilciliğine H. İbrahim Samur yeniden seçildi. 2011 – 2012 futbol sezonunda görev yapmak üzere, futbol tertip komitelerine seçilen kulüp yöneticileri ise şu şekilde : Büyükler Süper Grup: İsmail Kırgız (Muhasebe Gençler), Onur Renklibay (Selçukspor), Kamil Gölgeli (Bozkır G.B.). 1. Küme: Şükrü Pekcandanoğlu (İhsaniye G.B.) Cavit Eren (Konya Başak), Süleyman Yılmaz (Araplarspor). 2. Küme: 1 Mustafa Armutlu (Havzanspor). Asım Turgut (Özdağspor), Yaşar Boran (Seyranspor). Alt Yapı: Murat Koç (Selçuklu Bel. Spor), Yakup Sezgin (Tümosanspor), Süleyman Coşkun (Karabağ G.B.)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.