Necla ve Mehmet’in mutlu günleri
Konyanın eski Milletvekillerinden, Ahırlı İlçesinin sevilen ismi Kadir Demir ve eşi Hüsniye Hanım oğulları Mehmeti, Pelin ve Hayrullah Özkan çifti ise kızları Neclayı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı
Necla ile Mehmet, Konevi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve çok sayıda davetlinin katıldığı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in kıydığı nikâh töreninin ardından birbirlerine ‘Evet’ diyerek mutluluğa giden yolda ilk adımı attı. Hüsniye-Kadir Demir ve Pelin-Hayrullah Özkan çifti evlatlarını baş göz etmenin sevincini yaşarken bu mutluluklarını, Diltaş tesislerinde verdikleri geleneksel düğün pilavına katılan dostları ile paylaştı. Bizlerde genç çiftlere kurdukları yuvada bir ömür mutluluklar diler Demir ve Özkan ailelerini tebrik ederiz.
ALİ SAİT ÖGE
ALİ SAİT ÖGE
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.