Mustafa ve Sema Solakın mutlu günü
Gazeteci arkadaşımız Mustafa Solak, Havise-Tahir çiftinin kızı Sema ile evlendi
Gazeteci arkadaşımız Mustafa Solak, Havise-Tahir çiftinin kızı Sema ile evlendi. Havise-Tahir çiftinin kızı Sema ile Zeliha Solak’ın oğlu Mustafa Solak’ın düğün merasimi geçtiğimiz hafta sonu Sarayönü Düğün Salonu’nda düzenlenen kına töreniyle başladı. Önceki gün öğleden sonra Sarayönü İlçesi’ndeki gelin alma töreninin ardından akşam saatlerinde de davetlilere yemek ikramı yapıldı. Düğün merasimi önceki gün akşam Öğretmenevi Anıt Şubesi Düğün Salonu’nda yapılan törenle son buldu. Çifti bu güzel günlerinde sevenleri, dostları ve akrabaları da yalnız bırakmadı. Sema ve Mustafa’nın nikah töreninin ardından davetliler ve genç çift, gecenin ilerlen saatlere kadar gönüllerince eğlendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.