Muhammet Sak Çankırısporda
Havzanspor altyapısında yetişen ve daha sonra Konyaspor A2 takımına transfer olarak geçen sezon formasını giyen Muhammet Sak, Çankırıspor ile anlaştı.
Kulüp tesislerinde beş yıllık sözleşmeye imza atan Sak, “Bundan sonra tüm gücümü Çankırıspor için kullanacağım. Mavi-beyazlı formayla büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum. Kendimi ispatlayıp, günün birinde yeniden Konyaspor’a dönmek ve A takım formasını giymek en büyük arzumdur. Bana bugüne kadar her türlü desteği veren tüm Konya spor camiasına teşekkür ederim” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.