Motodrag yarışları Saraçoğlunda yapıldı
Önceki gün Konya Saraçoğlu yarış pistinde düzenlenen Motodrag Türkiye şampiyonası 2. ayak yarışlarında derece alan isimler belli oldu
Önceki gün Konya Saraçoğlu yarış pistinde düzenlenen Motodrag Türkiye şampiyonası 2. ayak yarışlarında derece alan isimler belli oldu. Buna göre 125 cc’de Sercan Gülsolan 1., Ali Elmas 2., Orhan Tutuş 3., 600 cc’de Ahmet Ertuğrul 1., Orhan Karabaş 2., Fırat Çalhan 3., 750 cc’de Şevkat Eryılmaz 1., İsmail Yeşil 2., Ahmet Yılmaz 3., 1000 cc’de Oğuz Bor 1., Mahmut Cesur 2., Yaşar Akyüz 3., 1300 cc’de Zafer Kalender 1., Volkan Atasoy 2., Vedat Zor 3., Spesial kategoride ise Mahmut Cesur 1., Yaşar Akyüz 2., Halil Yaşar da 3. sırayı aldı. İl Temsilcisi Salih Küçükdere, “Çok şükür kazasız belasız bir yarışı daha noktaladık. Türkiye’nin en mükemmel yarış pistlerinden birisine sahibiz ve sağolsun Motosiklet Federasyonu da Konya’ya büyük önem veriyor. Sezon bitene kadar birkaç ulusal yarışın daha ilimize verilmesini umut ediyoruz. Yarışlara katılan tüm sporcu arkadaşlarımıza, katılımları nedeniyle teşekkür ederim” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.