Minikler yetenek yarışması düzenledi
Nevşehirde yapılan Ülker 9. Minikler Basketbol Şenliği etkinlikleri çerçevesinde basketbol yetenek yarışması düzenlendi
Nevşehir’de yapılan “Ülker 9. Minikler Basketbol Şenliği” etkinlikleri çerçevesinde basketbol yetenek yarışması düzenlendi. Milli basketbolcu Ömer Onan’ın da izleyici olarak katıldığı yarışma sırasında küçük basketbolcular Onan’ın imzasını almak için adeta birbirleriyle yarıştı. Basketbol yetenek yarışması Damat İbrahimpaşa Spor Salonu’nda yapıldı. Çeşitli kulüplerden yaklaşık 50 sporcunun katıldığı yarışmada küçük basketbolcular hünerlerini sergiledi. Hızlılık, çeviklik, basketbol topu ile engel aşma, top sürme ve basket atma konularındaki yeteneklerini sergileyerek izleyenlere şov yapan minik sporcular, izleyenlerden bol alkış aldı.
A Milli Basketbol Takımı’nın ve Fenerbahçe Ülker’in başarılı oyuncusu Ömer Onan’ın da izleyici olarak katıldığı yarışmada, minik sporcular Onan’a büyük ilgi gösterdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.