Meram Belediyesporlu tekvandocular 4te 4 yaptı
Meram Belediyespor, tekvandoda madalya üstüne madalya kazanmaya devam ediyor
Meram Belediyespor, tekvandoda madalya üstüne madalya kazanmaya devam ediyor. Şehrimizde yapılan Konya Gençler Tekvando Şampiyonası’na 4 sporcu ile katılan kulübümüz, 3 birincilik ve 1 ikincilikle takım halinde şampiyon oldu. Konya Atatürk Spor Salonu’nda yapılan şampiyonada derece alan Meram Belediyesporlu sporcular şöyle: 55 kiloda Orhan Döğre Konya 1.’si 63 kiloda Mehmet Gürler Konya 1.’si 73 kiloda Mustafa Güler Konya 1.’si Bayanlarda Elif Yazan(49 kg) ise Konya 2.si oldu. Şampiyonaya 4 sporcu ile katılan Meram Belediyespor, 3 birincilik, 1 ikincilik ve toplamda 4 derece ile takım halinde şampiyon oldu. Müsabakaları Avrupa Şampiyonu olan Meram Belediyesporlu Maide Nur Uysal da takip ederek kulüp arkadaşlarına destek oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.