Kurt: yeni sezonda hedefe ulaşacağız
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatya Spor'un forvet oyuncusu Tahir Kurt, bu sezon takımı hedeflediği yere taşıyacaklarını söyledi
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatya Spor'un forvet oyuncusu Tahir Kurt, bu sezon takımı hedeflediği yere taşıyacaklarını söyledi.
Kurt, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "İlk etap ve ikinci etap kamp çalışmalarımız çok iyi ve verimli geçti. Gerek takımdaki arkadaşlık ortamı gerekse şampiyonluk hedefi hepimizi artı yönde motive ediyor. Bu anlamda da kamp sürecini çok iyi değerlendirdik" dedi.
Bu sezon takımı hedeflediği yere taşıyacaklarını ifade eden Kurt, şunları kaydetti:
"Takımımızın belirlediği bir hedef var. Bu hedef doğrultusunda çalışıyoruz. Malatya spor camiasının bizden şampiyonluk beklediğini biliyoruz. Bunun bilinciyle terimizin son damlasına kadar savaşacağız. Malatya'ya şampiyonluk yaşatacağız"
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.