Kuntoğlu: Aday olmam
Konyaspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, 18 Haziran 2009 Perşembe günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurulda başkanlık için aday olmayacağını açıkladı.
Kuntoğlu, yaptığı açıklamada, göreve Konyaspor sevgisiyle geldiklerini ancak şansız bir sezon geçirdiklerini ve hiç istemedikleri bir sonla ligi tamamladıklarını belirtti. Böyle bir sonucu hiç kimsenin istemeyeceğini belirten Kuntoğlu, gece gündüz demeden bir yıl boyunca Konyaspor için çalıştıklarını ifade ederek, “Ancak bazen her şey istediğiniz gibi olmuyor. Beklemediğimiz bir sezon geçirdik. Bizim de bu dönemde hatalarımız oldu ve takımımız maalesef ligden düştü. Ancak Konyaspor büyük bir camiadır ve düştüğü yerden kalkmasını da bilecektir” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.