Konyasporun forma numaraları belli oldu
Konyasporda, futbolcuların giyecekleri forma numaraları belli oldu
Konyaspor’da, futbolcuların giyecekleri forma numaraları belli oldu. Kartal’da 10 numaralı forma bu sezonda hiçbir oyuncuya verilmezken, 42 numara Ali Dere’de 1 numara ise kaleci Mariusz Pawelek taşıyacak. Oyuncuların giyecekleri formaların numaraları şöyle: Mariusz Pawelek (1), Ercüment Kafkasyalı (98), Onur Nazmi Terzioğlu (28), Ali Çiçek (99), M. Abdullah Çoban (3), Erdinç Yavuz (4), Selim Ay (5), Feyyaz Belen (7), Abdülkerim Kılıç (8), Marcin Andrej Robak (11), Tolga Ünlü (14), Recep Aydın (17), Alvaro Mejia Perez (18), Niyazi Nayernazlı (20), Rifat Erdem (25), Hakan Aslantaş (38), Ali Dere (42), Emre Akdağ (43), Mahamoudou Kere (44), Serkan Şahin (57), Ertuğrul Arslan (58), Can Parlayan (61), Serbay Yağız (77), Muhammet Yürükuslu (91), Aykut Uluç (93), Abdülkerim Bardakçı (94).
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.