Konyaspor U13 Takımı elendi
Konyaspor U13 Takımı elendi
Aksaray’daki U13 Takımlar Türkiye Şampiyonası 1.kademe maçlarında mücadele veren Konyaspor, bir galibiyet, bir beraberlik, bir yenilgi ile tamamladığı karşılaşmalar sonunda şampiyonaya 1.kademede veda ederek elendi. İlk maçında Adanaspor’u 2-1 yenerek galibiyetle başlangıç yapan U13 Takımı, ikinci maçında Mersin Akdeniz Belediyespor ile 3-3 berabere kalırken, üçüncü ve son maçında Kayserispor’a 2-1’lik skorla kaybetti ve elendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.