Konyalı hakemler iftarda buluştu
Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Konya Şubesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde Konyalı hakemler ve gözlemciler bir araya geldi
Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Konya Şubesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde Konyalı hakemler ve gözlemciler bir araya geldi Polis Evi Sosyal tesislerinde gerçekleşen yemeğeKonya Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkan Vekili Remzi Ay Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Konya Şubesi Başkanı Bülent Koyuncu, İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Düzkaya, gözlemciler, hakemler ve aileleri katıldı. Yemekte kısa bir konuşma yapan Bülent Koyuncu Ramazan ayı vesilesi ile dernek olarak bir araya gelmek istediklerini ve bu iftar yemeğini organize ettiklerini ifade etti. Koyuncu, “ Ramazan ayında camia olarak bir araya gelmek istedik ve iftar yemeği organize ettik. yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.