Konya Şekerspora yeni bisikletler katıldı
Konyayı bisiklet büyüklerde temsil eden tek takım olan Konya Torku Şekersporda, yeni bisikletler sahne alacak
Konya’yı bisiklet büyüklerde temsil eden tek takım olan Konya Torku Şekerspor’da, yeni bisikletler sahne alacak. Son aylarda başarılı sonuçlara imza atan yeşil-beyazlılar, son olarak Avrupa şampiyonluğunu elde eden Ahmet Örken’le gülmüştü. Türkiye’nin yanı sıra birçok uluslar arası yarışlarda boy gösteren Konya Torku Şekerspor, sezon bitimine kadar yine tüm yarışlarda puan toplamaya çalışacak. Antrenör Mehmet Şafakçı yaptığı açıklamada, “Konya Torku Şekerspor hem altyapıda hem de büyüklerde iyi sonuçlara imza atabilmek için elinden gelen çabayı gösteriyor. Başta Onursal Başkanımız Recep Konuk olmak üzere, Kulüp Başkanımız Yavuz Erence ve diğer yöneticilerimize bisiklete verdikleri destek nedeniyle minnettarız. Konya’nın ata sporu olan bisiklette daha başarılı sonuçlar alabilmemiz için yeni bisikletler aldılar. Sporcularım ve ben bunu boşa çıkarmayacağız. Konya’nın ve kulübümüzün yüzünü sürekli güldüreceğiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.