Kartal, özel maçta Mersini 2-1le geçti
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımımız, Süper Lig ekiplerinden Mersin İ.Y. ile oynadığı hazırlık maçından 2-1 galip ayrıldı
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımımız, Süper Lig ekiplerinden Mersin İ.Y. ile oynadığı hazırlık maçından 2-1 galip ayrıldı. Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda oynanan mücadelenin ilk yarısını Robak'ın golüyle 1-0 önde tamamlayan Konyaspor'umuz, Kamanan'ın eşitlik sayısına İbrahim Kaş'ın kendi kalesine attığı golle cevap verdi ve maçtan 2-1 üstünlükle ayrılırken, ortaya koyduğu mücadele ile alkış aldı.
Öte yandan, önceki gün akşam, Mersin İdmanyurdu ile karşılaşan Konyaspor’da futbolculara teknik heyet tarafından 3 gün izin verildi. Yeşil-beyazlılar, Çarşamba günü öğleden sonra tesislerde toplanacaklar ve akşam saatlerinde de ilik antrenmana çıkacaklar. Konyaspor’da hazırlıklar lige kadar tesislerde gerçekleştirilecek. Bu arada, Şekerspor veya bir başka takımla lig öncesi bir hazırlık maçının daha oynanması planlanmakta. Bu maç Bayram sonrası belli olacak
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.