Karapınar Belediyenin yaz spor okulları başladı
Karapınar Belediyespor yaz futbol okulu çalışmalarına Atatürk Stadyumu'nda başladı
Karapınar Belediyespor yaz futbol okulu çalışmalarına Atatürk Stadyumu'nda başladı. Yaklaşık 60 öğrencinin katılımıyla çalışmalarına başlayan Karapınar Belediyespor yaz futbol okulunda 3 grup çalışma yapıyor. Belediyespor altyapısında forma giyebilecek öğrencilerin belirleneceği yaz futbol okulunda çalışmalar Ramazan Bayramı öncesi son bulacak. Çocukların sıcak havadan etkilenmemesi ve güzel bir ortamda çalışabilmesi için yaş gruplarına göre çalışma saatlerini belirlediklerini kaydeden antrenör Muhamet Bekaroğlu “Yaz okulumuzda çalışmalarımızı Atatürk Stadı'nda sürdüreceğiz. Çalışmalarda en küçük yaş gruplarının sıcaktan etkilenmemesi için programı belirledik. Yaz okulunda yapacağımız değerlendirmeler sonucunda yeterli öğrencilere kulübümüzden lisans çıkaracağız. Çocukların tatillerini sporla değerlendirmesi teknolojinin geliştiği günümüzde çok önemli” ifadelerini kullandı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.