Kampanyaya genç futbolcular da katıldı
Kampanyaya genç futbolcular da katıldı
Ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçiren Konyaspor’a maddi kaynak sağlamak amacıyla “” adresinden başlatılan yardım kampanyasına ilk katılanların arasında yeşil-beyazlı takımın genç oyuncuları da vardı. Isparta Davras'da devam eden kamptan kampanyaya katılan genç futbolcular Ali Dere, Selim Ay, Niyazi Nayernazlı ve Rıfat Erdem bağışta bulunurken, Konyaspor’a gönül veren herkesi de bu kampanyaya destek olmaya davet ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.