Kadınlar şampiyonasının lideri Cemre Yıldız oldu
Türkiye Kadınlar Şampiyonasında heyecan her geçen gün artarken, şampiyonanın yeni lideri Betül Cemre Yıldız oldu
Türkiye Kadınlar Şampiyonası’nda heyecan her geçen gün artarken, şampiyonanın yeni lideri Betül Cemre Yıldız oldu. Konya’da devam eden Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nda heyecan artıyor. Liderin sürekli değiştiği Satranç Şampiyonası’nda yeni lider WCM Selen Sop’ a karşı siyahlarla kazanan son iki yılın Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonu WIM Betül Cemre Yıldız oldu. Günün diğer önemli maçında Kardelen Cemhan, Sena Gökçen Yolal’a karşı galip gelerek 5 puan ile ikinci sıraya yerleşti. Şampiyonluk mücadelesinin son tura kadar devam edeceği Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nda birbirinden çekişmeli maçlar satranç severleri bekliyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.