İldiz: Lige renk katmak istiyoruz
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Pozitif futbol oynayarak lige renk katmak istiyoruz dedi.
İldiz, yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına Bolu’nun Gerede ilçesindeki Esentepe Otel Tesisleri’nde devam ettiklerini söyledi. Transfer komitesinin çalışmalarına sürdürdüğünü, 2 veya 3 futbolcu daha transfer etmeyi planladıklarını dile getiren İldiz, şöyle konuştu: “Çalışmalarımızı günde çift antrenman yaparak sürdürüyoruz. Bir önceki sezon takımımız iyi grafik ortaya koydu. Bu sezon da aynı başarıyı yakalayarak daha iyi grafik oluşturmak istiyoruz. Ancak bu sezon daha zorlu olacak. Ligdeki takımlar kaliteli. Kardemir Karabükspor ile maçı olan takım bir önceki sezon grafiğimize bakarak daha iyi hazırlanacak. İşimiz kolay değil, ancak Kardemir Karabükspor yine kendi oyun stilini sahaya yansıtarak oynayacaktır. Pozitif futbol oynayarak lige renk katmak istiyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.