Hasan Ceylan ve Erol Ersoya UEFAdan görev
UEFA, Hasan Ceylan ve Erol Ersoyu Avrupa Ligi 2. tur ön eleme maçları için gözlemci olarak görevlendirdi
UEFA, Hasan Ceylan ve Erol Ersoy’u Avrupa Ligi 2. tur ön eleme maçları için gözlemci olarak görevlendirdi. Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Hasan Ceylan, 21 Temmuz’da Çek Cumhuriyeti’nin FK Jablonec takımı ile Arnavutluk temsilcisi KS Flamurtari arasındaki maçta gözlemcilik yapacak. Erol Ersoy ise 21 Temmuz’da Sırbistan’ın FK Vojvodina takımı ile Liechtenstein ekibi FC Vaduz arasındaki maçın gözlemcisi olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.