Güreşçilerde Hedef ilk üç
Bolu'nun Aladağ Yaylası'nda kampa giren Güreş Milli Takımı, 12-18 Eylül tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılacak dünya şampiyonasına, günde 5 saat çalışarak hazırlanıyor
Bolu'nun Aladağ Yaylası'nda kampa giren Güreş Milli Takımı, 12-18 Eylül tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılacak dünya şampiyonasına, günde 5 saat çalışarak hazırlanıyor. Spor İl Müdürlüğüne bağlı eğitim merkezinde kampa giren 35 güreşçi, dünya şampiyonasında madalya alabilmek hedefiyle antrenmanlarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.Şeker, hedeflerinin takım halinde ilk üçe girmek olduğuna değinerek, ''Çalışmalarımızı çok iyi bir şekilde yapıyoruz. 12-18 Eylül tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılacak dünya şampiyonasında Türk halkının desteğini bekliyoruz. Allah bu çocuklarımızın emeklerini boşa çıkartmasın'' diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.