Gaziantep ve Bursa Avrupa seferinde
Gaziantepspor ve Bursaspor UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme turu rövanşında 2. maçlarını oynayacak
Gaziantepspor ve Bursaspor UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme turu rövanşında 2. maçlarını oynayacak. Kırmızı-siyahlı ekip ilk maçta sahasında Polonya’nın Legia Varşova takımına 1-0 yenilmişti. Antep ekibi bugün bu maçın rövanşını deplasmanda oynayacak. Karlıaşma saat 20.00’de başlayacak. Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme turu rövanşında, ilk maçta 2-1 yendiği Belarus'un FC Gomel takımı ile bugün deplasmanda karşılaşacak. Tarihinde ilk kez UEFA Avrupa Ligi mücadelesine çıkan yeşil-beyazlı takımda hedef, FC Gomel deplasmanından iyi bir sonuçla ayrılıp, UEFA Avrupa Ligi play-off maçı oynamak. Spor Toto Süper Lig'de son iki sezondur hem çok önemli başarılara imza atan yeşil-beyazlı takım, yarın akşam Avrupa kupalarında tarihinin 22. maçına çıkacak.Bursaspor, Bursa'da oynanan ilk maçta rakibini Serdar Aziz ve İbrahim Kaş'ın golleriyle 2-1 yenmişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.