Efes-Fenerbahçe Ülker final serisinde 5. randevu
Beko Basketbol Liginde Efes ile Fenerbahçe Ülker arasındaki play-off final serisinin beşinci maçı bugün yapılacak.
Efes’in sahası olan Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’ndaki karşılaşma saat 20.00’de başlayacak. 0-0 eşitlikle başlayan ve 4 galibiyete ulaşacak takımın şampiyon olacağı final serisinde Fenerbahçe Ülker, yarınki müsabakanın yapılacağı salonda oynanan ilk iki maçı kazanarak 2-0 öne geçerken, Efes ise Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki iki maçtan galip ayrılıp, 2-2’lik beraberliği yakaladı. Play-off final serisinin altıncı maçı 17 Haziran Çarşamba günü Fenerbahçe Ülker’in sahası olan Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.