Cüneyt Tanman: Emreyi kutluyorum
45 dakika ıslıklanması karşısında Emre, en ufak tepki göstermedi.
TFF Yönetim Kurulu üyesi Cüneyt Tanman, bazı taraftarların tepkisine rağmen Emre'nin milli maçta olgun davrandığını belirterek, “45 dakika ıslıklanması karşısında Emre, en ufak tepki göstermedi. Bu, Emre'nin olgunlaştığının göstergesi” dedi. Emre'nin bu davranışının altının çizilmesi gereken bir davranış olduğunu anlatan Tanman, “Bu olay Emre'nin bir takım kaptanı, bir ağabey, bir lider olarak, baktığının göstergesi. En ufak bir tepki göstermedi. Sadece milli formasını öptü. Çok güzel bir davranış. Emre'nin daha önce daha farklı davranışlar vardı. Hırslı bir oyuncu, zaman zaman agresif oluyordu” ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.