Cumhur Ünüvarın annesi vefat etti
Konyaspor eski yöneticilerinden Cumhur Ünüvarın annesi İkbal Ünüvar, hakkın rahmetine kavuştu.
84 yaşında hayata gözlerini yuman merhumenin cenazesi dün İstanbul Fenerbahçe camiinde kılınan öğle namazından sonra Karacaahmet mezarlığına defnedildi. Konyaspor kulübü bir başsağlığı mesajı yayınladı. “Kulübümüz eski yöneticilerinden sayın Cumhur Ünüvar'ın annesi İkbal Ünüvar'ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, başta kederli ailesi ve yakınları olmak üzere sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.