Bayan Halterciler Çine gitti
Çinin Shenzhen Kentinde 12 22 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan 26. Üniversiade Yaz Spor Oyunlarında ülkemizi temsil edecek olan bayan milli takımı hazırlıklarını Konyada tamamladı
Çin’in Shenzhen Kentinde 12 – 22 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan 26. Üniversiade Yaz Spor Oyunlarında ülkemizi temsil edecek olan bayan milli takımı hazırlıklarını Konya’da tamamladı. Antrenör Talat Ünlü nezaretinde çalışan güreşçiler Çin’e gitti. 10 Temmuzda saşlayan ve 1 ay süren kamp boyunca çalışmalar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halter Salonunda yapıldı. Milli kadroda şu isimler yer alıyor Ayşegül Çoban, Nurdan Karagöz, Hacer Demirel, Fatma Ebru Pekmezci, Emine Çetintürk, Figen Kaya, Assiya İpek, Seda İnce, Aslıhan Ceyhan, Gülden Nokta Ayşe Seven, Tuğba Aslanhan
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.