Başkan Yazıcı kulüplerle buluştu
2010-2011 Türkiye Kulüpler Şampiyonası birinci turun ardından TSF Başkanı Ali Nihat Yazıcı, Başkan Vekili Tahsin Aktar, Yönetim Kurulu üyeleri Prof. Dr. Yusuf Doğruer, Gülkız Tulay ve Genel Sekreter N
2010-2011 Türkiye Kulüpler Şampiyonası birinci turun ardından TSF Başkanı Ali Nihat Yazıcı, Başkan Vekili Tahsin Aktar, Yönetim Kurulu üyeleri Prof. Dr. Yusuf Doğruer, Gülkız Tulay ve Genel Sekreter N. Erman Üsküdarlı'nın katılımıyla kulüp yöneticileri ile toplantı yapıldı. Toplantıda BaşkanAli Nihat Yazıcı, yeni dönemde yapılacak olan organizasyon düzenlemeleri, kulüp altyapı çalışmaları ve satranç ligleri ile ilgili projelerini anlattı. Başkan Yazıcı verdiği mesajda, Türk satrancının hızla büyüdüğünü, fakat bu büyümenin yönetimin arzu etmediği kadar az olduğunu vurguladı. Toplantı sonunda kulüp yöneticilerinden gelen soruları da cevaplayan yönetim kuruluda daha sonra hep birlikte öğlen yemeği yedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.