Apak: Artık yeni bir sayfa açmak istiyorum
Çekiç atmada 2004 Atina Olimpiyat Oyunlarında Türkiyeye bronz madalya kazandıran milli sporcu Eşref Apak, kendisi için kötü geçen 4 yılı silip, yeni bir sayfa açmak istediğini söyledi.
Apak, yaptığı açıklamada, büyük organizasyonlarda başarılı olmak için çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Önümde Akdeniz Oyunları, Milletler Kupası ve Dünya Şampiyonası var. Yoğun bir sezon yaşıyoruz. Bu süreçte elimden geleni yapmaya çalışacağım. Bu tempo sporcuyu yıpratıyor. Ama büyük organizasyonlardan dolayı seçici olmak mümkün değil” dedi. Kendilerine yatırım yapıldığını kaydeden milli sporcu, “Karşılığını da bekliyorlar. Ona göre çalışmalarımızı yapıyoruz. Önümüzde üç önemli organizasyon var. Ama en önemlisi Dünya Şampiyonası. Kötü geçen 4 yılı silip, yeni bir sayfa açmak istiyorum” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.