Anatolia Rallisinin sporcuları Meke Gölünde
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonunun katkısıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Trans Anatolia Rallisinde yarışan sporcular, Karapınar Meke Gölünde kamp kurdu
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun katkısıyla bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Trans Anatolia Rallisi’nde yarışan sporcular, Karapınar Meke Gölü’nde kamp kurdu. Organizatör Orhan Çelen, gazetecilere yaptığı açıklamada, 6 Eylül’de başlayan etkinliğin 13 Eylül’de sona ereceğini bildirdi. Yarışın, Hollanda, Belçika, İngiltere, İrlanda, Arjantin ve Türkiye’den toplam 80 sporcu ile Antalya’dan başladığını ifade eden Çelen, 4 etap halinde yapılacak etkinliğin 3. gününde Meke Gölü’nde güneşin batışını izlediklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.