Akşehir'de Paintball heyecanı
Akşehir ilçesinde açılan Paintball sahası, oyunu merak eden ve oynamak isteyenlerden ilgi görüyor
Akşehir ilçesinde açılan Paintball sahası, oyunu merak eden ve oynamak isteyenlerden ilgi görüyor. Son yıllarda büyük ilgi gören sporlar arasında yer alan Paintball, Akşehir ilçesinde açılan sahayla Akşehirlilerin de ilgisine sunuldu. Saha işletmecisi Ömer Mırçık, insanların bu sporla gündelik yaşamın sıkıntı ve stresinden bir nebze de olsa kurtulma şansı bulduğunu belirterek, "Durağanlıktan sıkılan heyecan arayan arkadaşları buraya bekliyoruz. Açıldığımız ilk günden itibaren yoğun ilgi gördük. Bayan oyuncuların da spora ilgi göstermesi bizi sevindirdi. Bu sporun çıkış noktalarından birisi de grup çalışanlarının kendi aralarındaki motivasyon ve iletişimi artırıcı özelliğinin olmasıdır" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.