Akşehir Gençlikin hedefi şampiyonluk
Geçtiğimiz sezon Konya 2. Amatör Küme A grubunda Şampiyon olan Akşehir Gençliksporda hedef 1. Amatör Kümede de şampiyonluk yaşamak
Geçtiğimiz sezon Konya 2. Amatör Küme A grubunda Şampiyon olan Akşehir Gençlikspor’da hedef 1. Amatör Kümede de şampiyonluk yaşamak. Akşehir Gençlikspor Antrenörü Sefer İpek hedeflerinin 1.Amatör kümede Akşehir’e tekrar şampiyonluğu getirmek olduğunu belirtti.Geçen yıl zor şartlarda şampiyon olduklarını ve başarı için sürekli çalıştıklarını vurgulayan İpek, “Akşehir adına ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız. Geçtiğimiz yıl şampiyonluğa birlikte koştuğumuz kadromuzu koruyarak ve kadroya birkaç isim daha takviye yaparak 1. Amatör kümede başarılı olmak istiyoruz. 1. Amatör kümede başarı için daha farklı bir çehre ile mücadele edeceğiz. Konya’nın en güzel ilçelerinden Akşehirimizin ilçe olarak adını iller bazında duyurarak çıtayı daha da yükseltmek istiyoruz. 1.Amatör kümede Akşehir’den üç takımın mücadele etmesi çok güzel bir şey. Aynı ligde mücadele edeceğimiz takımlarımız Akşehir Kültür Spor ve Endüstri spor’a başarılar dileriz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.