Zor maçlara çıkacak
Anadolu Selçukspor'da Kahramanmaraşspor hazırlıkları devam ediyor. İkinci yarının ilk 5 haftasında birbirinden zor maçlara çıkacak olan Yavru Kartal'da teknik heyet zirve hesapları yapıyor
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta ligin ikinci yarısı bu hafta oynanan maçlarla start alacak. Ligde mücadele eden temsilcimiz Anadolu Selçukspor, ligin ilk 5 haftasında birbirinden zorlu maçlara çıkacak. Yavru Kartal'da zorlu maçlar teknik heyeti düşündürüyor. Yeşil-beyazlılar, ligin 5 haftasında iyi neticeler alması halinde zirveye yükselecek. Ligde play-off hedefiyle yola çıkan ve hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Anadolu Selçukspor'da ligin ilk 5 haftasında iyi neticeler alması halinde ligde avantajlı konuma gelecek.
7.SIRADA BULUNUYOR
Ligin ilk yarısında 8 galibiyet, 2 beraberlik ve 7 mağlubiyet alarak 26 puan toplayan Konya Anadolu Selçukspor, ligin 7.sırasında bulunuyor. Play-off hedefiyle yola çıkan yeşil-beyazlılar ligin ilk devresinde iyi bir performans sergilemesine rağmen yaşadığı şanssız sakatlıklar nedeniyle hedeflediği puanın 5 puan gerisinde kaldı. Ligin ikinci yarısının ilk maçında konuk olacağı Kahramanmaraşspor hazırlıklarını sürdüren Anadolu Selçukspor'da teknik direktör Cenk Özcan ligin ikinci yarısında oynayacakları ilk 5 maçı düşünüyor. Yeşil-beyazlılar, ligin ilk 5 maçında iyi bir netice almasında ligde zirveye yükselecek.
7 PUAN TOPLADI
Anadolu Selçukspor, ligin ikinci yarısında ilk 5 haftada zorlu maçlara çıkacak. Anadolu Selçukspor'un ligin ikinci yarısında ilk 5 haftada oynayacağı rakipler şöyle: "Kahramanmaraşspor, Amed Sportif Faaliyetler, BB Erzurumspor, Nazilli Belediyespor ve İstanbulspor." Yeşil beyazlılar ligin ilk devresinde ilk 5 haftada 7 puan toplamıştı. Temsilcimizin ligin ilk devresinde ilk 5 haftada aldığı sonuçlar şöyle :" Anadolu Selçukspor 4-0 Kahramanmaraşspor, Amed Sportif Faaliyetler 1-1 Anadolu Selçukspor, BB Erzurumspor 2-0 Anadolu Selçukspor, Anadolu Selçukspor 3-1 Nazilli Belediyespor, İstanbulspor 5-0 Anadolu Selçukspor."
BURAK TAŞPINAR merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.