Yılmaz Vural dönemi başladı
Konyaspor'da, sezon sonuna kadar anlaşma sağlanan teknik direktör Yılmaz Vural, takımla ilk antrenmanına çıktı
Spor Toto Süper Lig'de istediği sonuçları alamayarak kümede kalma hesapları yapan Konyaspor'da, Ziya Doğan'dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Yılmaz Vural takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı.
Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında iç sahada İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Konyaspor'un Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'ne gelen Yılmaz Vural, futbolcu ve yöneticilerle yaklaşık 1 saat süren bir toplantı yaptı. Toplantı sonunda başlayan antrenmana tam kadro katılan futbolcular ısınma hareketlerinin ardından 4 gruba ayrılarak pas çalışması yaptı. Vural'ın, ilk antrenmanında futbolcularla sıcak diyalog kurması dikkat çekti.
Antrenmanı, Konyaspor Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar ve bazı yöneticilerde izledi.
Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında iç sahada İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Konyaspor'un Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'ne gelen Yılmaz Vural, futbolcu ve yöneticilerle yaklaşık 1 saat süren bir toplantı yaptı. Toplantı sonunda başlayan antrenmana tam kadro katılan futbolcular ısınma hareketlerinin ardından 4 gruba ayrılarak pas çalışması yaptı. Vural'ın, ilk antrenmanında futbolcularla sıcak diyalog kurması dikkat çekti.
Antrenmanı, Konyaspor Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar ve bazı yöneticilerde izledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.