Yıldızlar Ligi'nde 4 sıklette birinci oldu
Selçuklu Belediyesi Judo Takımında Yıldızlar ligi sevinci sürüyor.
Selçuklu Belediyesi Judo Takımında Yıldızlar ligi sevinci sürüyor. Selçuklu Belediyesi Judo takımı il seçmelerinde 4 sıklette birincilik alarak yıldızlar ligine katılmaya hak kazandı. Judo İl Temsilciliği tarafından 73 erkek sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen yıldızlar ligi seçmelerine 43 sporcu ile katılan Selçuklu Belediyesi 4 sıklette birincilik elde ederek 4 sporcu ile yıldızlar ligine katılma başarısı gösterdi. Selçuklu Belediyesi Judo takımı önceki yıllarda olduğu gibi bu sezonda yıldızlar liginde Konya'yı temsil edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.