Yavru Kartal'a durmak yok
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta Konya'yı temsil eden Anadolu Selçukspor, sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya Papillon Belvil Otel'de sürdürüyor. Yeşil-beyazlılar bugün Karşıyaka ile karşılaşacak
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta Konya'yı temsil eden Anadolu Selçukspor, sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya Papillon Belvil Otel'de sürdürüyor. Yeşil-beyazlılar bugün Karşıyaka ile karşılaşacak
SONA GELİNDİ
24 Aralık Cumartesi günü kampa giren Konya Anadolu Selçukspor'da çalışmalar devam ediyor. 14 gün planan kamp çalışmalarında sona gelindi. Yeşil-beyazlılar bugün Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Karşıyaka ile karşılaşacak. Yavru Kartal, cumartesi günü Antalya Papillon Belvil Otel'de çalışmaları noktalayarak izne ayrılacak.
YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ
Kampta 3 hazırlık maçı oynayan Anadolu Selçukspor'da gençlerin gösterdiği performans teknik heyetin yüzünü güldürdü. Kampta 3 hazırlık maçı oynayan Anadolu Selçukspor, 2 galibiyet ve 1 beraberlikle ayrıldı. İlk hazırlık maçında Bergama Belediyespor'u 3-0 yenen Anadolu Selçukspor, Bugsaşspor ile 0-0 berabere kaldı. Yeşil-beyazlılar son hazırlık maçında Kastamonuspor'u 1-0 mağlup etmeyi başardı.
GÖZLER ÖZCAN'DA
Oynadığı 3 karşılaşmada mağlubiyet yüzü görmeyen temsilcimizde; denenen oyuncuların hırsı ve azmi teknik heyeti umutlandırdı. Kampa; Konyaspor U-21 takımından 3 futbolcuyu götüren ve Mehmet Güneş isimli gurbetçi futbolcuyu deneyen Anadolu Selçukspor'da gençlerle ilgili son kararı teknik direktör Cenk Özcan verecek.
HAKAN ARMUTCU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.