Yavru Kartal lidere direnemedi
Misli.com 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Karatay Termal 1922 Konyaspor, 15. hafta maçında deplasmanda Eyüpspor'un konuğu oldu. Yeşil-beyazlı ekip lider rakibine 2-1 yenildi.
Ev sahibi ekip, 53. dakikada Taha Balcı'nın penaltıdan attığı golle 1-0 öne geçti. Eyüpspor 86. dakikada Mertcan Açıkgöz'ün golüyle skoru 2-0'a taşıdı. Yeşil beyazlılar, 90+3. dakikada Fatih Mankır'ın golüyle farkı 1'e indirdi. Mücadelede başka gol olmadı ve Karatay Termal 1922 Konyaspor sahadan 2-1'lik mağlubiyetle ayrıldı. Yeşil beyazlılar bu skorla 18 puanda kalırken, Eyüpspor puanını 34'e yükseltti.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.