Ufukhan Bayraktar Manisa'da
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden temsilcimiz Anadolu Selçukspor'da yaprak dökümü devam ediyor.
Zekeriya Çakırca ve Ali Aydemir'i Kemerspor 2003'e kiralayan Yavru Kartal'da deneyimli futbolcu Ufukhan Bayraktar, takımdan ayrıldı. Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Manisa Büyükşehir Belediyespor ile görüşen ve anlaşan Ufukhan Bayraktar, takımdan ayrıldı. Stoper ve beklerde görev yapan 30 yaşındaki deneyimli futbolcu bu sezon yeşil-beyazlı forma altında 9 karşılaşmaya çıktı. Yavru Kartal'da yaşadığı sakatlıklardan dolayı fazla forma şansı bulamayan Anadolu Selçukspor 510 dakika sahada kalma başarısı gösterdi. 3 sarı kart gören deneyimli futbolcu 1 kez ise kırmızı kart görerek takımını yalnız bıraktı.
MUHAMMET GÜMÜŞ merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.