U 18 takımları 9. hafta maçına çıkacak
Türkiye Futbol Federasyonu Gençlik Geliştirme Liginde mücadele eden Konya takımları Konyaspor ve Torku Şekerspor sezonun 9. hafta maçlarını bugün oynayacak.
Grubun zirvesine Torku Şekerspor’u yenerek oturan Konyaspor bugün grubun 5. sırasında bulunan Alanyaspor ile karşı karşıya gelecek. Merkez 2 Nolu Sahada oynanacak mücadele saat 14.15’te başlayacak. Konyaspor Alanyaspor ile oynadığı ilk maçı deplasmanda 3-2 kazandı. Yeşil-beyazlı ekip bu maçı da kazanarak yoluna devam etmek istiyor. Konya Torku Şekerspor ise deplasmanda grup ikincisi Medicalpark Antalyaspor’a konuk olacak. Mücadele 14.15’te başlayacak. Grup lideri Konyaspor ligde oynadığı 8 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik 1 de yenilgi aldı. 17 puan toplayan yeşil-beyazlı ekip ligin zirvesinde yer alıyor. Konya Torku Şekerspor ise grubun 3. sırasında yer alıyor. Şeker ekibi 8 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik 2 yenilgi aldı. Torku Şekerspor Medicalpark Antalyaspor deplasmanından galibiyetle dönmeyi hedefleyen Konya Torku Şekerspor ikinci sıraya yükselmeyi düşünüyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.