Tuzcu ve Seçkin şampiyonu oldu
Hollanda’da düzenlenen Bedensel Engelliler Avrupa Şampiyonası'nda Konyalı sporculardan İlker Tuzcu Tek Erkekler ve Çift Erkeklerde Avrupa Şampiyonu oldu.
Emine Seçkin ise Tek Bayanlarda ve Çift Bayan Avrupa Şampiyonu olurken Karışık Çiftlerde Bronz Madalya kazandı. Sporculardan Avni Kertmen Karışık Çiftlerde bronz, Zehra Bağlar ve Ayda Nur Şener ise Çift Bayanlarda bronz madalya kazandı.Teknik Direktörlüğünü Ahmet Bozdam, Antrenörlüğünü Celalettin Kanber’in yaptığı Milli Takım Bedensel Engelliler Avrupa Şampiyonasını toplamda 4 altın, 2 gümüş ve 6 bronz madalya kazanarak tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.