Tutal, şampiyonlara teşekkür etti
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Türkiye Şampiyonasında 4 kupa ile dönen Seydişehir Belediyesi Judo Takımını tebrik etti.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Türkiye Şampiyonasında 4 kupa ile dönen Seydişehir Belediyesi Judo Takımını tebrik etti.21-22 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya / Kemer de yapılan Kuşak Güreşi Türkiye şampiyonasında Seydişehir Belediyesi Judo takımı aldığı kupa ve madalyalarla Seydişehir’in gururu oldu.
BAŞARI DİLEĞİNDE BULUNDU
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, başarılı sporcuları tebrik etmek için Kapalı Spor Salonunda sporcularla bir araya geldi. Türkiye Şampiyonasında 4 kategoride 4 kupa ve 16 madalya ile üstün başarı sağlayan Seydişehir Belediyesi Judo takımına teşekkür eden Başkan Tutal, sporculardan başarılarının devamını dileyerek kendilerini ayrı ayrı tebrik etti. İnsan olma değerlerinin unutulmaması gerektiğini ifade eden Başkan Tutal, gençlerden kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını tembih ederek sporla iç içe olmalarını ve derslerini de aksatmadan aynı başarıları göstermelerini arzu ettiğini söyledi. Gençlik Spor İlçe Spor Müdür Vekili Soner Balcı ise, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a sportif faaliyetlere ve sporculara vermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti. Dereceye giren takımlar: "Büyük Erkekler Türkiye 2.,Yıldız Kızlar Türkiye 3.,Yıldız Erkekler Türkiye 3. Minik Erkekler Türkiye 3."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.