Türkiye, Torku Şekerspor’u tanıdı
Süper Lig lideri rakipleri karşısında mükemmel bir futbol oynadıklarını yineleyen Altıparmak, Birçok takımın karşısında ezildiği Trabzonspor, bizim karşımızda özellikle ikinci yarıda kelimenin tam anlamıyla ne yapacağını şaşırdı.
Bu maçı kazanamamamız, sadece tecrübesizliğimizden kaynaklandı. Gol yollarında biraz etkili olabilseydik, şu anda üç puanın sevincini yaşayan biz olacaktık. Önemli değil, tüm Türkiye’ye Konya Torku Şekerspor adını ezberlettik ve yabana atılmayacak bir takım olduğumuzu gösterdik. Ligin başlamasına çok az zaman kaldı, o nedenle durup dinlenmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önce Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile kupada ve hemen üç gün sonra da Adana Demirspor’la ligde karşı karşıya geleceğiz. Bundan sonra sadece lige ağırlık vermek istiyoruz. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız. Bizim en büyük hedefimiz bir üst lige yükselmek bunun için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.