TÜFAD Konya Baykanı Kutladı
Futbol Antrenörleri Derneği Koynu Şubesi Mehmet Baykanın TFF Yönetim Kurulu Üyesi olması nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı
Mesajda şu ifadelere yer verildi, “Konya’mızın yetiştirdiği değerlerimizden olan Mehmet Baykan’ın spor ailesi içine girişinden bu güne kadar geçen süre içinde Konya ve Türk futbolu adına her kademelerde yaptığı önemli katkıları yakından ve gururla takip etmekte ve yaşamaktayız.Bu gün elde ettiği makamların, aynı zamanda Konya’mız sporunun, futbol ailesinin ve bizlerin önemli birer kazanımları olarak görmekte ve değerlendirmekteyiz.
TFF yönetiminin; futbolumuzun bu gün yaşadığı sorunları aşma, futbolumuzu özlenilen günlere ulaştırma çalışmalarında Mehmet Baykan’ın bilgi, birikim ve tecrübelerine ihtiyacı olduğu açık bir gerçektir.Konya’mızın yetiştirdiği ender spor adamlarımızdan biri olduğuna inandığımız Mehmet Baykan’ı yeniden TFF yönetim kurulunda görmek bizleri son derece mutlu etmekte ve gururlandırmaktadır.Bu nedenle şahsını antrenör camiası adına kutlar, başarılar dileriz” Spor Servisi
TFF yönetiminin; futbolumuzun bu gün yaşadığı sorunları aşma, futbolumuzu özlenilen günlere ulaştırma çalışmalarında Mehmet Baykan’ın bilgi, birikim ve tecrübelerine ihtiyacı olduğu açık bir gerçektir.Konya’mızın yetiştirdiği ender spor adamlarımızdan biri olduğuna inandığımız Mehmet Baykan’ı yeniden TFF yönetim kurulunda görmek bizleri son derece mutlu etmekte ve gururlandırmaktadır.Bu nedenle şahsını antrenör camiası adına kutlar, başarılar dileriz” Spor Servisi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.