TSYD’den Oktut’a başsağlığı mesajı
Türkiye Spor yazarları Derneği Konya Şubesi yönetim kurulu, Konyaspor eski Başkanı Mehmet Oktut ve gazeteci Celalettin Boyalı’ya başsağlığı diledi.
TSYD Konya şube Başkanı Recep Çınar, yönetim kurulu adına konuyla ilgili bir mesaj yayınladı. Çınar, mesajında şu görüşlere yer verdi. “Konyaspor eski başkanlarından, değerli spor adamı Mehmet Oktut’un annesi Şerife Oktut (83) ile gazeteci arkadaşımız Celalettin Boyalı’nın babası Mevlüt Boyalı’nın (82) vefatı, tüm spor ve basın kamuoyuyla birlikte bizleri de derinden üzdü. Merhume Şerife Oktut ile merhum Mevlüt Boyalı’ya Allah’tan rahmet, başta Oktut ve Boyalı aileleri olmak üzere yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.