Tavşançalı Belediye Başkanı CHP'den istifa etti
Kulu'ya bağlı Tavşançalı Belde Belediye Başkanı ve meclis üyeleri CHP'den istifa etti.
Tavşançalı Belediye Başkanı Hüseyin Baysal, 2009 yerel seçimlerinde CHP'den belediye başkanı seçildiğini ve yaklaşık bir yıldır bu görevi yürüttüğünü ifade etti.
Kendi istekleriyle CHP'den istifa ettiklerini belirten Baysal, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti: ''5 Meclis üyemizle birlikte gördüğümüz lüzum üzerine karar alarak, CHP'den istifa ettik. İstifa dilekçemizi CHP Konya İl Başkanlığına faks yoluyla ulaştırdık. Daha sonra da posta yoluyla İl Başkanlığına gönderdik.''
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.